درباره‌ی ما

تِک‌نویس پاتوق مجازی دوستداران دنیای فن‌‌آوری است. در این وب‌سایت آخرین‌ اخبار و دانستنی‌ها درباره‌ی جدید‌ترین محصولات تکنولوژی، اینترنتی، اَپلیکیشن‌ها و گجت‌ها روزانه در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

 

میلیارد‌ها انسان هر روز از فن‌آوری‌های مختلف بهره می‌برند و اهمیت نو‌‌آوری‌های دنیای دیجیتال را دیگر نمی‌توان نادیده گرفت. اگر آدرس ایمیل دارید، از تلفن همراه استفاده می‌کنید، وِب گردی می‌کنید یا با دوستان خود در شبکه‌های اجتماعی گوناگون خوش و بش می‌کنید، شما هم یکی از میلیاردها انسانی هستید که با تکیه بر فن‌آوری‌های دنیای دیجیتال به زندگی خود بهبود بخشیدید.

 

فرصت‌ها بی‌نهایت است! محصولات جدید، ابزار‌های فن‌آوری و گجت‌ها با سرعت باورنکردنی ساخته می‌شوند و توسعه پیدا می‌کنند. تِک‌نویس به شما کمک خواهد کرد تا با چند و چون این دنیای پر تب و تاب آشنا شوید و آگاه بمانید. هدف ما این است تا شما را با توانایی‌های هیجان انگیز عالم فن‌‌آوری آشنا کنیم و به شما آموزش دهیم که این نو‌آوری‌های چگونه زندگی روزمره‌ی شما را بهبود خواهد ‌بخشید. کدام نرم‌افزار را دانلود کنم؟ کدام تلفن همراه را بخرم؟ آیا تمامی قابلیت‌های این وسیله همین است؟ هدف ما این است که به چنین پرسش‌ها و سوال‌های بی شمار دیگر شما در این زمینه پاسخ دهیم. تِک‌نویس همچنین به شما نشان خواهد که چگونه از حریم شخصی خود در اینترنت دفاع کنید و با تهدید‌های بی شمار ایمنی مبارزه کنید.

 

مانند همیشه، نیازمند حمایت مستمر شما هستیم. همراه ما بمانید!

 

درباره‌ی تِک‌نویس چه فکر می‌کنید؟ دیدگاه‌های خود را با ما در میان بگذارید.

 

 

به ما ایمیل بزنید! - tech@khodnevis.org