تک‌نویس آمد!

شما می‌توانید از طریق تک‌نویس با آخرین دستاوردهای حوزه آیتی، گجت‌ها و اپلیکیشن‌ها، راه‌های امن ماندن از دست ارتش سایبری و ... آشنا شوید و حتی دیدگاه‌ها و مقالات خودتان را هم به اشتراک بگذارید.

بخش جدیدی که به سایت خودنویس افزوده شد، «تک‌نویس» است که پیش از این ذکر خیرش رفته بود.

بخش فن‌آوری خودنویس به طور کامل به تک‌نویس منتقل شده و گیک‌ها و روزنامه‌نگاران حوزه سایبری در این بخش اطلاع رسانی می‌کنند.

شما می‌توانید از طریق تک‌نویس با آخرین دستاوردهای حوزه آیتی، گجت‌ها و اپلیکیشن‌ها، راه‌های امن ماندن از دست ارتش سایبری و ... آشنا شوید و حتی دیدگاه‌ها و مقالات خودتان را هم به اشتراک بگذارید.

برای فرستادن مقاله‌ها و دیگر مطالب خود به تکنویس لازم است که از بخش فن‌آوری وارد سایت شوید. شما نیازی به درست کردن حساب جدید برای تک‌نویس ندارید و می‌توانید از نام کاربری و رمز عبور فعلی خود استفاده کنید. تنها کافی است که بر روی بخش فن‌آوری سایت خودنویس کلیک کنید تا وارد دنیای تک‌نویس شوید.

ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید و نوشته‌های خود را برای تک‌نویس بفرستید. به همین سادگی!

تِک‌نویس پاتوق مجازی دوستداران دنیای فن‌‌آوری است. در این وب‌سایت آخرین‌ اخبار و دانستنی‌ها درباره‌ی جدید‌ترین محصولات تکنولوژی، اینترنتی، اَپلیکیشن‌ها و گجت‌ها روزانه در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.
  
فرصت‌ها بی‌نهایت است! محصولات جدید، ابزار‌های فن‌آوری و گجت‌ها با سرعت باورنکردنی ساخته می‌شوند و توسعه پیدا می‌کنند. تِک‌نویس به شما کمک خواهد کرد تا با چند و چون این دنیای پر تب و تاب آشنا شوید و آگاه بمانید. هدف ما این است تا شما را با توانایی‌های هیجان انگیز عالم فن‌‌آوری آشنا کنیم و به شما آموزش دهیم که این نو‌آوری‌های چگونه زندگی روزمره‌ی شما را بهبود خواهد ‌بخشید.

کدام نرم‌افزار را دانلود کنم؟ کدام تلفن همراه را بخرم؟ آیا تمامی قابلیت‌های این وسیله همین است؟

هدف ما این است که به چنین پرسش‌ها و سوال‌های بی شمار دیگر شما در این زمینه پاسخ دهیم.

تِک‌نویس همچنین به شما نشان خواهد که چگونه از حریم شخصی خود در اینترنت دفاع کنید و با تهدید‌های بی شمار ایمنی مبارزه کنید.

مانند همیشه، نیازمند حمایت مستمر شما هستیم. همراه ما بمانید!

دیدگاه‌های خود را با ما در میان بگذارید.

در شبکه‌های اجتماعی‌مان در فیسبوک، توییتر و گوگل+ منتظرتان هستیم.

هیچ رأیی داده نشده